Saturday, 16 June 2012

AMAZING GRACE!

 W kwestii zapachów jestem bardzo wybredna; nie lubię ani słodkich kwiatowych nut, ani cytrusowych, a w ciężkich, korzennych się duszę. Najbardziej odpowiadają mi perfumy mydlane, ale też nie każde. Od dłuższego czasu używam Chloe, ale ostatnio w Paryżu kupiłam perfumy idealne, Philosophy Amazing Grace. Słyszałam, ze wersja Pure jest jeszcze lepsza, ale niestety spośród ponad 10 Sephor, tylko w jednej była dostępna wersja Amazing. Opis na butelce mówi sam za siebie, a zapach na skórze, sprawia, że czuję jakbym w tej chwili wyszła spod prysznica.

Dziś więcej o kosmetykach, właśnie minęły ponad 2 tygodnie od testowania przeze mnie kremu Shiseido. Muszę szczerze napisać, że jest naprawdę dobrze. Czuję, ze moja skóra jest nawilżona i odżywiona, a co więcej, zauważyłam, że krem jest idealny pod makijaż. Co prawda nie używam podkładu, ale puder i róż utrzymuje się świetnie. Jedyne co mi przeszkadza, to opakowanie. Mimo, że jest naprawdę ładne i luksusowe, to dla mnie zdecydowanie za duże i nie leży mi dobrze w dłoni.


//I`m quite choosy in question of perfumes; I don't like neither sweet flowery notes, nor citrus scents, and heavy, spicy ones are shortening my breath. I prefer soap perfumes, however not every single one. I use Chloe for quite long time, but recently I bought the ideal ones in Paris. Philosophy Amazing Grace, which were hardly available (in 1 from 10 Sephora stores). The magnificient scent on my skin makes me feel like I have just had a shower.

Today's post is more about cosmetics - two weeks has passed since I started testing Shiseido cream. I have to admit sincerely that it is really good. My skin is moisturized and nourished, and what's more it is perfect as a make-up base. The only defect I have noticed is a packaging. Despite it looks nice and luxurious, it's definetely too big for me and not fitting my hand properly.

3 comments:

  1. Mnie się podoba Beyonce, ale ten słodszy:)

    ReplyDelete
  2. szkoda, że nie ma marki kosmetyków philosophy w Polsce :(

    ReplyDelete
  3. Nie znam tego zapachu, ale butelka jest fantastyczna i mam wrażenie, że zwiastuje coś ciekawego.

    ReplyDelete