Wednesday, 9 May 2012

PARIS PART II

IMG_0404
IMG_0405
IMG_1390
IMG_1391
IMG_1393

IMG_0182
IMG_1414
IMG_0392
IMG_1913
IMG_1933
IMG_0307
IMG_0317
IMG_1631
IMG_1557
IMG_1571
IMG_1564
Uwielbiam Paryż. Chyba najbardziej za to, że jest tak różnorodny. Klimat każdej z dzielnic jest inny i przez to tak unikalny. Nie napiszę Wam, co warto zobaczyć najbardziej, bo trzeba zobaczyć absolutnie wszystko, zgubić się między wąskimi uliczkami Le Marais i przejść między tłumem turystów na Champs-Élysées. Każda z ulic kryje mnóstwo tajemnic, a mijanie i podziwianie paryskich wystaw jest naprawdę wciągające. Mimo, że od kilku dni jestem już w domu, to nadal nie mogę wyrwać się z tej magicznej aury. Zrobiłam mnóstwo zdjęć, które z pewnością jeszcze się tu pojawią, a o naszych jedzeniowych odkryciach napiszę następnym razem. Buziaki!

//I love Paris! Mostly because of the diversity and unique climate in each district. I can't tell you what's worth seeing because everything is - from narrow streets of Le Marais to crowded Champs-Élysées, every street keeps a lot of secrets. Watching the Parisian shopwindow is really gripping. Although I came back home few days ago, I still last in this magical atmosphere. I've taken plenty of photos, which will appear here definitely. Next time I'll post about our food discoveries. Kisses!

14 comments:

 1. Ja zdecydowanie najbardziej lubię się szwendać po Montmartrze. Jej, ile ludzi na polach przed wieżą - nie pytam ile się teraz stoi w kolejce do windy. Ja jakoś zawsze trafiałam na Paryż zimową porą.

  ReplyDelete
 2. wszystko jest takie piekne w Paryzu!!!

  ReplyDelete
 3. haha, w tym stroju musisz mieć skrzyżowane ręce? :D

  ReplyDelete
 4. Polecam ustawić się w kolejce do wieży ok. 21:00 - o 23:00 już nie wpuszczają, ale widok nocą jest świetny. No i sama wieża gdy "błyszczy" również wygląda wtedy super. :)

  ReplyDelete
 5. Piękne zdjęcia, raz byliśmy z Adamem w Paryżu na jeden dzień i chętnie wybralibyśmy się znowu. Chociaż pierwsze, co przywołuje mi się na słowo Paryż to niestety wspomnienie brudu i brzydkiego zapachu.

  ReplyDelete
 6. również miałam okazję pojawić się w Paryżu podczas majówki. i wciąż jestem zauroczona, bo tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć. szkoda, że gdzieś na Ciebie nie trafiłam. ale pewnie i tak brakłoby mi odwagi żeby podejść : )

  ReplyDelete
 7. Nawet zdjęcia z Paryża ociekają jakąś owianą wokół tego miasta magią!

  ReplyDelete
 8. nigdy nie byłam w Paryżu...a chciałabym....zazdroszczę!

  ReplyDelete
 9. kolejny Twój post po którym robi mi się tęskno do Paryża, piękne zdjęcia. oddaja klimat.

  ReplyDelete
 10. heh, Paryż jest taki super, mażę o tym, żeby tam pojechać

  ReplyDelete
 11. Podróż do Paryża marzy mi się od dłuższego czasu, już nawet kiedyś planowałam wyjazd, szukałam noclegu, ale tylko na planach się skończyło :) Możesz zdradzić gdzie nocowałaś i jeśli był to jakiś hotel, to czy możesz go polecić? Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 12. slicznie ;) wpadnij do mnie moze Ci sie spodoba i zostaniesz na dluzej :)

  www.illicitfashion.blogspot.com

  ReplyDelete
 13. Tak mi się skojarzyło ;)
  http://www.youtube.com/watch?v=zQbK9w_L6Zw

  ReplyDelete
 14. Fantastic blog. Must be bookmarked:)
  Here is my blog ... canapé

  ReplyDelete