Monday, 23 April 2012

FWP DAY 2: MMC STUDIO

IMG_9885
IMG_9862
IMG_9868

IMG_9860
IMG_9874
IMG_9900
IMG_9918
IMG_9909
IMG_9921
Jedna z najlepszych kolekcji podczas całego Fashion Weeku! MMC STUDIO zachwyca zawsze i tym razem również nie zawiodło. Pokaz składał się z 3 stylistycznych części: sportowego szyku, casualowego dzikiego zachodu oraz drapieżnej elegancji. Każda z podkolekcji była niesamowita i wykonana z dbałością o każdy szczegół. Po tym pokazie nie mogę przestać myśleć o wielkich puchowych kamizelkach, krótkich płaszczykach i masywnych, skórzanych kamizelach. W takich strojach kolejna zima nie będzie straszna. Nie mogłabym zapomnieć o kilku słowach dotyczącej muzyki, która była dobrana idealnie, i jeszcze kilka godzin po pokazie szumiała mi w głowie. A to oznacza, że pokaz był naprawdę udany!

6 comments:

 1. Podział na te mini części to był świetny pomysł. No i dżins - czy ktoś jeszcze pokazał dżins na polskim FW?! Chyba nie, a to przecież taki wdzięczny materiał! :D

  ReplyDelete
 2. Wreszcie ktoś pokazał na blogu to, po co jeździ się na fashionweeki. Wszędzie gdzie tylko kliknę na posta o tytule Fashion Week Poland, pojawiają się zdjęcia nie tych osób i nie tego co trzeba. W końcu jakieś zdjęcia z wybiegów przedstawiające kolekcje. Powyższa zwala z nóg!

  ReplyDelete
 3. wow,nie sposób wybrać jednej najlepszej rzeczy! Cała kolekcja godna podziwu!Zgadzam sięz tym co napisałaś w 100%!

  Zapraszam do mnie:) movesfashion.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Bardzo przypadły mi do gustu część pierwsza i ostatnia - miłe dla oka kurtki i kamizelki, mam natomiast obawy, że ich nieco oversize'owy fason nie pasuje każdemu... Niemniej ta kolekcja to wspaniałe źródło inspiracji na jesień - puchowa kamizelka z dłuższym tyłem już została wpisana na listę zakupów ;-)!

  ReplyDelete
 5. Czy przypadkiem nie ten kawalek lecial przy ich pokazie ? http://www.youtube.com/watch?v=8Uee_mcxvrw sprawdź :)
  Swietny kolekcja, racja :) Bylam ich garderobianą :D

  ReplyDelete