Saturday, 21 April 2012

FWP DAY 1: PIOTR DRZAŁ, AGATA WOJTKIEWICZ

IMG_9362
IMG_9364
IMG_9374

IMG_9377
IMG_9387
IMG_9384
IMG_9402
PIOTR DRZAŁ
Mimo, że była to pierwsza kolekcja jaką udało mi się zobaczyć, to ośmielam się napisać, że już była jedną z moich ulubionych! Wspaniałe kolory, fasony i detale, wszystko to złożyło się na sukces pokazu ubrań Piotra Drzała. Myślę też, że na ogromną pochwałę zasługuje fakt, że na wybiegu pojawiły się jednocześnie damskie i męskie ubrania. Ostatni płaszcz jest moim faworytem.


IMG_9494
IMG_9432
IMG_9529
IMG_9422
IMG_9449
IMG_9454
IMG_9516
IMG_9437
AGATA WOJTKIEWICZ
Ostatni pokaz równie pozytywnie mnie zaskoczył. Nigdy nie należałam do największych fanek Agaty Wojtkiewicz, ale za sprawą płaszcza z ostatniego zdjęcia mogę nazywać ją królową płaszczy. Oprócz ogromnego cud-płaszcza z kapturem w całej kolekcji pojawiło się kilka modeli świetnych okryć. W kolekcji jesienno-zimowej, kolejny raz mogliśmy podziwiać autorski wzór projektantki. Tym razem było to moro w nieco odmienionej formie, ciekawe i bardzo oryginalne.

13 comments:

 1. Piotr Drzał jest super, to fakt! zapraszam do nas http://vampiresandsweethearts.blogspot.com/

  ReplyDelete
 2. Moja uwagę zwróciły te same sylwetki. Podobają mi sie jeszcze swetry u Wojtkiewicz. Ogólnie moda meska u Drzala może być doskonałą alternatywą dla sieciowek. Jeśli chodzi o płaszcze Agaty Wojtkiewicz, ich oversized'owy fason, surowość oraz sam fakt, że są ze skóry to czynniki, które sprawiają, że chciałabym stać sie właścicielka jednego z nich. Na koniec, gratuluję ostrych zdjęć, trudno jest uchwycić w locie pedzacych modeli. Szkoda, że nie są większe. Pozdrawiam i czekam na więcej relacji.

  ReplyDelete
 3. Cofam to o większych zdjęciach, wersja mobilna pokazała mi malutkie ikonki.

  ReplyDelete
 4. Projekty Piotra bardziej do mnie trafiają- ciekawe zestawienia kolorystyczne i interesujące męskie sylwetki. Agata poza swetrami mnie nie zachwyciła, jej wywierają na mnie wrażenie wtórności.
  Pozdrawiam,
  Aleksandra

  ReplyDelete
 5. piękne zdjęcia! żałuję, że mnie tam nie było, ale ciesze się,że tak szybko po pokazach umieściłaś zdjęcia! Dzięki Ci za to!

  ReplyDelete
 6. Fasony nawet bardzo fajne tylko to wykonanie takie dziadowskie, golym okiem na zdjeciach towidac.

  ReplyDelete
 7. kolekcja jest rewelacyjna, podona mi sie bardzo plaszcz meski!

  ReplyDelete
 8. Piękne koszule u Piotra Drzała i ciekawe to moro u Wojtkiewicz (szczególnie w połączeniu z moherowym swetrem).

  ReplyDelete
 9. Ubrania rewelacyjne !zapraszam http://majasablewskafanclub.blogspot.com/

  ReplyDelete
 10. Super! zapraszam http://majasablewskafanclub.blogspot.com/

  ReplyDelete
 11. Dwa pokazy, na których najbardziej żałuję swojej nieobecności :(

  ReplyDelete
 12. Świetne projekty, tez jestem tego zdania. Koszule niby klasyczne, jednak wyjątkowe, i ten podwójny rząd guzików. Obie kolekcje bardzo dobrze dobrane, mialam okazje je całe pomacać, jako garderobiana :) Za jakiś czas napisze pare słów o tym na swoim blogu ;)
  zapraszam
  www.betinadorosz.blogspot.com

  ReplyDelete
 13. Świetny pokaz! Moje spojrzenie na www.klaudiawojciechowska.blogspot.com LA DOLCE VITA KLAUDIA WOJCIECHOWSKA BLOG zapraszam;)

  ReplyDelete