Tuesday, 8 November 2011

MARIOS

4
2
1
MARIOS to duet projektantow: Mayo Loizou i Leszek Chmielewski, ktorzy tworza marke od 2001 roku. Żyją w Mediolanie, szyją w Polsce. W pierwszych latach działali głównie w Japonii, gdzie mieli swój własny sklep. Od kilku lat z dużym powodzeniem sprzedają swoje projekty w concept storach na całym świecie: w Azji, Korei, Stanach, Europie, a nawet w Bahrainie.

Tyle podstawowych informacji. Sweter, który widzicie na zdjęciach jest właśnie projektu Mariosów z kolekcji FW2011. Kiedy odpakowywałam paczkę (Monia zrobiłaś mi naprawdę ogromną niespodziankę!!) byłam pod wrażeniem. W moich rękach pierwszy raz znalazło się coś tak futurystycznego (ach te rogi na ramionach) i to od młodych projektantów. Kolekcja zimowa jest świetna, ale projekty na SS2012 to już kompletne szaleństwo. Szkoda, że MARIOS jest tak mało znany, bo naprawdę chłopaki na to zasługują!!


//MARIOS is the label of two young fashion designers - Mayo Loizou and Leszek Chmielewski. They sell their outfits all over the world, though they aren't very popular yet. I was impessed when I was opening a package containing a fabulous pullover designed by them. I haven't got such a futuristic piece of clothing before. MARIOS really deserve being well-known!

1
2
3
MARIOS SS2012
photos: Kuba Dąbrowki

11 comments:

 1. większe wrażenie robi na mnie body :)
  widziałam je już gdzieś, zdradzisz gdzie kupiłaś?

  pozdrawiam
  lace

  ReplyDelete
 2. Rozłożyłaś mnie na łopatki, totalnie!!

  ReplyDelete
 3. twoje zdjecie jest rewelacyjne!!!!! z tym swetrem i czarnymi szortami!!!!

  ReplyDelete
 4. sei bellissima!

  ReplyDelete
 5. ewidentnie fajna z Ciebie dziołcha, Oliwko, z MARIOSa fajne chłopy, ale Monia jest najlepsza!

  pokraka

  ReplyDelete
 6. Zapraszam na allegro, mam pare ciekawych ofert, ubrania w świetnym stanie: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=5678932

  pozdrowienia!

  ReplyDelete