Thursday, 22 September 2011

American Apparel

IMG_9106
IMG_9116
Zazwyczaj nie kupuję kostiumów kąpielowych we wrześniu, ale to pierwszy taki wrzesień, kiedy mam wakacje. I to nie byle jakie wakacje, bo z widokiem na błękitne wody i dzikie plaże.
Dzięki Uli mam ze sobą swój wymarzony kostium z American Apparel. Szkoda, że AA nie ma swojego sklepu w Polsce, bo mają naprawdę wiele świetnych, prostych ubrań, których często brakuje w mojej szafie.
Ula, dziękuję!

Usually I don't buy swimsuits in September, but this is the first September, when I have holidays. And not just usual holidays, because overlooking the blue waters and wild beaches.
Thanks to Ula I have my dream bikini from American Apparel. Too bad that AA isn't be in Poland, because they have a lot of great, simple clothes, which often is missing in my closet.
Ula, thank you again!

9 comments:

 1. uwielbiam AA! ale mnie cieszy, że nie ma ich sklepu w PL ;>

  ReplyDelete
 2. taaak mi tez go tutaj brakuje... ale szczerze powiedziawszy... swietne maja kroje i styl ale materialy z ktorych wykonuja to juz nie jest pierwsza liga... :(

  pozdrawiam!

  ReplyDelete
 3. Czy to oznacza, że w następnym poście zobaczymy Cię w tymże kostiumiku? O la la!

  ReplyDelete
 4. Fju-fju:)
  Będzie sesja na plaży?
  W kostiumie?

  ReplyDelete
 5. uwielbiam takie doły od kostiumu :)

  ReplyDelete
 6. Cala przyjemnosc po mojej stronie!
  :*

  ReplyDelete
 7. ciekawiłby mnie post o twoich ulubionych książkach i filmach... fajnie byłoby dowiedzieć się kto jest twoim ulubionym autorem, jaka jest twoja ulubiona epoka literacka itd. bardzo lubię czytać o takich rzeczach. możana wtedy poznać książki o których się jeszcze nie słyszało. zrobisz coś takiego dla nas. myślę, że nie ja jedna jestem tym zainteresowana.

  ReplyDelete