Saturday, 16 July 2011

pre-fall merino wool knit

IMG_5720
IMG_5719
IMG_5716
Blogowanie to naprawdę wielka frajda. Bardzo miło jest dzielić swoje zainteresowania i pasje z innymi ludźmi (którzy bardzo często również je podzielają). Oczywiście oprócz dobrej zabawy często jest z nią związany minimalny wysiłek (zdjęcia, tekst, szata graficzna strony i dużo wolnego czasu), więc to bardzo miłe jeśli ktoś nas docenia i dostrzega to co robimy. Formą takiego dostrzeżenia jest z pewnością reklama i korzyści jakie z tego płyną. Mimo, że bloga prowadzę dość długo (i naprawdę bardzo się staram :)), to w mojej wirtualnej skrzynce nigdy nie było morza propozycji i pochwał.
Ten przydługaśny wstęp nie jest desperackim wołaniem o potencjonalnych reklamodawców, ale wstępem dotyczącym niespodzianki, którą widzicie na zdjęciach powyżej. Jakiś czas temu napisała do mnie dziewczyna, która sama projektuje i wyrabia swetry - Tara-Lynn - z propozycją podarowania mi jednego, wybranego przeze mnie projektu. To bardzo miłe, że ktoś lubi odwiedzać moją stronę i nagradza mnie w ten sposób :) Projektantka zaprosiła też kilka innych bloggerek do swojego przedsięwzięcia. Zdjęcia można obejrzeć na jej stronie.
Wybór padł na przepiękny wełniany sweterek. Gdy wreszcie kanadyjska paczka do mnie dotarła przeżyłam pozytywne zaskoczenie. Muszę przyznać, że takich wyrobów trudno szukać w sieciowych sklepach, o tak jakościowy wełniany wyrób warto zwrócić się do mamy, babci albo poszukać w sklepie Tary :)


Blogging is really a great fun. It is a good way to share our passion and interests with readers (who probably also have similar interests).Of course, in addition to fun it includes at least some minimal effort (put in pictures, text, page layout, that takes up a lot of my free time), so it's very nice when someone appreciates us for what we do. It is obvious that advertising is a form of appreciation. Although I've been writing my blog for a long time now (and I really try to do my best:)), my virtual mailbox has never been full of suggestions and proposals.
This introduction is not a desperate cry for potential advertisers, but a prelude for a surprise that you see in the pictures above. Some time ago I received a message from the knitwear designer - Tara-Lynn - with the proposal of receiving one of her projects. It was a big surprise when I received a parcel from Canada with a beautiful wool sweater inside. It's a completely different quality than the high street stores. If you dream about  beautiful, quality clothing then it is necessary for you to visit Tara's shop :)


 
Tara, thank you again!

14 comments:

 1. Rewelacyjny sweter i dzięki za link do strony Tary. Ps. Twój blog jest najlepszym ze wszystkich polskich blogów. Tak trzymaj!
  Pzdr.
  Dag

  ReplyDelete
 2. wow it looks so so compfy!!

  i like

  wanna check out my look? looking forward!

  xoxo

  www.lady-pa.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. uwielbiam wytwory druciane ten jest bardzo ciekawy...należy Ci się dziewczyno...prezentuj na sobie :)

  pozdrawiam

  ReplyDelete
 4. Uwielbiam taką czasami cieńszą czasami grubszą włóczkę!

  ReplyDelete
 5. uroczy sweterek :) dostałas naprawdę śliczny prezent :)

  ReplyDelete
 6. Widzisz, jak się ruszyło, to na całego :D

  ReplyDelete
 7. thanks! it was a pleasure to knit for you.

  ReplyDelete
 8. jeju, sama wełna wygląda na niezwykle przyjazną.

  ReplyDelete
 9. For a sweater like this I would learn to knit myself!!! :D gorgeous!
  best regards
  An of http://blockedbydesign.blox.pl

  ReplyDelete
 10. piękny sweter:)
  a propos doceniania: naprawdę wyróżniasz się na tle polskich i zagranicznych blogów:) masz niepowtarzalny style i klasę:) tak trzymać!

  ReplyDelete
 11. Oliwia, jesteś świetna. większość innych blogerek to copy&paste!

  ReplyDelete
 12. haha, no popatrz, a ja myślałam, że masz całe mnóstwo takich propozycji reklamowych itd, tylko po prostu wszystkie odrzucasz ;) Oliwka, zbyt wytworny i niesamowity masz styl na te wszystkie sieciówkowe konkursiki! i szczerze - wierzę, że jeszcze zajdziesz bardzo wysoko w tym co robisz:)

  ReplyDelete