Friday, 24 June 2011

I'm in the STYLE YOURSELF book!

IMG21 004IMG21 011IMG21 023
Odebranie przesyłki ze Stanów od kuriera nie było dla mnie zaskoczeniem, bo od około roku wiedziałam, że pojawię się w książce STYLE YORSELF. W tamtym roku przemiła Sabrina Yeung z San Francisco napisała do mnie z prośbą o przesłanie zdjęć potrzebnych do publikacji w książce dotyczącej blogów o modzie. Byłam bardzo zaskoczona i podekscytowana, że moje małe zdjecie znajdzie się pośród naprawdę sławnych bloggerek z całego świata (takich jak Tavi, Shini Park, Karla z Karla Closet, Susie Bubble czy Jane Alridge z The Sea of Shoes). Oprócz bardzo znanych dziewczyn z zagranicy są też akcenty polskie. Oprócz mnie w książce znajdziecie też zdjęcia Ali (Alice Point) i CocoMayaki. Mimo, że fotografie są malutkie to jest to dla mnie naprawdę ogromne wyróżnienie!!
A samą książkę chciałabym Wam polecić. Jest to nie tylko opowiadanie o modzie, ale przede wszystkim zeszyt inspiracji, dzięki któremu możemy poznać nie tylko sławne bloggerki, ale również fasony każdej części ubioru, tkaniny i połączenia kolorów. Album niestety nie jest dostepny na polskich półkach, ale z powodzeniem można go zamówić przez internetową księgarnię Amazon.

Although there are only two tiny pictures, I am very glad that I found myself in a STYLE YOURSELF book. Album shows a lot of famous bloggers from around the world, such as Tavi, Shini Park,Sea of ​​shoes, Fashion Squad and others. What's more, it's not just a book about blogs, but mainly about fashion and clothesmatching skills. The book describes the styles, clothing styles and colors. Album can be purchased here. Once again, I recommend to all:)


Zapraszam na wyprzedaże z szafy!

27 comments:

 1. wow, nie trafiłam wcześniej na Twojego bloga, ale Twoją twraz kojarzę :) gratuluje! świetny blog, obserwuję :))

  ReplyDelete
 2. wow!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJĘ!!

  ReplyDelete
 3. bardzo serdecznie Ci gratuluję

  ReplyDelete
 4. zdecydowanie zasłużyłaś!
  już to pisałam, ale Twój styl i blog to prawdziwa perełka na naszym "rynku". brawo!

  ReplyDelete
 5. dokonali doskonałego wyboru, gratuluję!:)

  ReplyDelete
 6. Gratuluję. Rewelacyjne wyróżnienie.

  ReplyDelete
 7. duma rozpira mą wątłą pierś:* no i fotka ze wspólnego spotkania rowerowego jest;)

  ReplyDelete
 8. szczerze zasłużyłaś na takie wyróżnienie. właśnie Ty :)) myślę nad zakupem książki. i ustawiam się w kolejce po autograf! ;)

  ReplyDelete
 9. Woooow, rewelacja Oliwia!
  Znaleźć się w książce o modzie i to nie byle jakiej... marzenie!
  Po jej zawartości widać, że jest fajna, więc będę wypatrywać w sklepach i szukać w niej szanownej koleżanki blogerki:D.

  W ogóle to uważam, że Twój blog jest niedoceniany w porównaniu do wielu innych szafiarskich, więc tym bardziej cieszę się, że to właśnie Ty znalazłaś się w książce (Alice i Coco też były dobrym wyborem).

  ReplyDelete
 10. Serdecznie gratuluję! Zasłużyłaś na takie wyróżnienie! Na obydwu zdjęciach bardzo mi się podobasz :)

  ReplyDelete
 11. Fantastyczna wiadomość. Bardzo Ci gratuluję, niepotrzebnie jesteś taka skromna, bo Twój styl zdecydowanie wyróżnia się pośród polskich blogerek, nie podążasz za hypem, jak wiele dziewczyn i bardzo to sobie cenię, za to Cię szanuję. :) Gratuluję jeszcze raz zasłużonego wyróżnienia!


  Polka dot.

  http://polkadotka.blogspot.com

  ReplyDelete
 12. Gratulacje!!!!

  ReplyDelete
 13. Świetnie, że polski blogerki stają się coraz bardziej popularne. Od dawna wierzyłam, że nie jesteśmy wcale gorsze od świetnie ubranych dziewczyn ze skandynawii czy anglii ;) Gratuluję!

  ReplyDelete
 14. Zdecydowanie należy Ci się. Gratulacje! :)

  ReplyDelete
 15. Gratuluję! :)

  http://muskato-blog.blogspot.com/

  ReplyDelete
 16. Gratuluję, w pełni na to zasłużyłaś!

  ReplyDelete
 17. Widziałam Cie dzisiaj na ASP na egzaminach na wzornictwo i arch. wnętrz. Studiuję tam juz jakis czas i niestety muszę Ci powiedziedzieć, że jest to naprawdę fatalna uczelnia! Miałam porownanie, bo rok spędziłam w innej szkole. Więc jeśli bierzesz pod uwagę jakąkolwiek inna uczelnie, to polecam gorąco przemyślenie tego. To smutne, ale mamy nienajlepsza kadrę, okropnie nieprzemyślany program i fatalne zaplecze...
  Pozdrawiam!
  K.

  ReplyDelete
 18. Zasłużona nagroda-gratuluję:)

  ReplyDelete
 19. Gratuluje!:) Dzis jestes tez na mojm blogu :) Wiec zapraszam:)http://tuzifashiontips.wordpress.com/2011/06/30/what-they-wear-yellow/

  ReplyDelete
 20. Jestem z Ciebie potężnie dumna.

  ReplyDelete